Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies. Rozumiem
Login
lub
Zmień hasło

Podaj adres e-mail, który został wpisany podczas rejestracji.

Na twój adres e-mail wyślemy link do zmiany hasła. Link będzie działać przez kolejne 24 godz.

lub
Zarejestruj się i otrzymaj 16 zł zniżki na pierwszy zakup oraz inne korzyści
Powiedz nam, jak się mamy do Ciebie zwracać
  • Rabat 16 zł na pierwsze zakupy
  • 90-dniowy okres zwrotu towaru
  • Pierwsza dowiesz się o nowej kolekcji
  • Własna lista życzeń i inne korzyści
lub
Adres dostawy
Adres dostawy
Wybierz język
  • ESORIA
  • Blog
  • Jak wybrać torebkę partnerce na boże narodzenie? Zajrzyj do jej garderoby
Udostępnij:

Jak wybrać torebkę partnerce na boże narodzenie? Zajrzyj do jej garderoby


16. 12. 2016Iveta Křenková

Torebka to jedna z najważniejszych części stroju. Spódnicę lub bluzkę z łatwością możesz zmienić, dobrze dopasowana oraz jakościowa torebka jest codziennym pomocnikiem i wyznacznikiem stylu każdej kobiety. Kobieta zazwyczaj nosi w niej cały swój świat i jest bardzo ważne wybrać idealną. W jaki sposób to zrobić?

Jak wybrać torebkę partnerce na boże narodzenie? Zajrzyj do jej garderoby

Wielkość jest ważna

Najważniejsze jest dobrze przemyśleć do czego ma torebka służyć. Jeżeli będzie ją nosić do pracy lub szkoły, opłaca się zainwestować do dużej, pojemnej torby z jakościowego materiału, który coś wytrzyma i od tak się nie przerwie pod ciężarem rzeczy codziennego użytku.

Torebka ta miałaby mieć dłuższe uszy, dzięki którym kobieta może wygodnie nosić ją przez ramię. Do torebki Esoria Lorana w czarnym kolorze zmieści się wszystko a z łatwością kombinuje się z całym szeregiem strojów.

Pojemna torebka zadowoli każdą kobietę.

Niektóre kobiety preferują torebki cross-body. Dziś w taki tym torby możesz zmienić prawie każdą, jeżeli jej częścią jest odpinany pasek.

Kolorowa elegancja

Na imprezę lub na spotkanie z koleżankami idealnie pasuje mniejsza torebka. Znów pomyśl o cross-body wariancie. Pomyśl, czy nie jest rozsądne, najpierw zajrzeć do garderoby swojej partnerki. Jeżeli preferuje delikatne kolory i eleganckie kombinacje czarnej i białej, możesz śmiało pozwolić sobie na eksperymenty z różnymi stylami i żywymi kolorami.

Musisz, ale uważać by torebka przez ciebie wybrana pasuje co najmniej do kilku strojów z jej garderoby. Kolor możesz wybrać według ostatnich dodatków partnerki, jak na przykład nakrycia głowy, buty, ale też portfel czy zegarek. Opłaca się też wiedzieć jakie są jej ulubione kolory. Torebka Esoria Gablen w czerwonym kolorze na ulicy na pewno zwróci na siebie uwagę. Co więcej idealnie możesz ją dopasować do koloru szminki.

Czerwona torebka świetnie dopełni czarnobiały elegancki strój.

Klasyk czy trendy?

Niezależenie czy chcesz lub nie, torebki też podlegają trendom. Ty się bez przerwy zmieniają i może to człowiekowi narobić niezły bałagan w głowie. Jeżeli nie czujesz się pewnie na polu aktualnych trendów, zawsze możesz postawić na klasyk minimalistycznym stylu.

Taka inwestycja się więc nie zmarnuje, kiedy trend znów wróci do mody. Co więcej partnerka na pewno twój wybór doceni, ponieważ torebka świetni dopełni każdy jej wygląd.

Kolor wybieraj uniwersalny, a więc czarny lud szary. Biała nie jest zbytnio praktyczna, ale w tym wypadku bardziej zależy od preferencji indywidualnych. Możesz też wybrać kompromis i kupić partnerce czarnobiałą torebkę Aurorę.

Torebka w klasycznych kolorach nigdy nie będzie złym krokiem.

Jeżeli jednak zdecydujesz się wybrać modny trend, wybierz ich łagodniejszy wariant. W tym roku modnymi są metaliczne i holograficzne kolory i nadruki. Torebka Esoria Renza w kolorze Platinum z tego trendu po części wynika i dowodzie, że pozornie szalone krzyki mody mogą wyglądać elegancko i stylowo.

Metaliczna torebka będzie w jej garderobie klejnotem.

Każda torebka jest inna, tak samo jak inna jest każda kobieta. Dlatego kieruj się stylem i preferencjami twojej partnerki. Z pewnościom doceni to, ile włożyłeś prawy z doborem idealnego prezentu!

 

Udostępnij: