Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies. Rozumiem
Login
lub
Zmień hasło

Podaj adres e-mail, który został wpisany podczas rejestracji.

Na twój adres e-mail wyślemy link do zmiany hasła. Link będzie działać przez kolejne 24 godz.

lub
Zarejestruj się i otrzymaj 16 zł zniżki na pierwszy zakup oraz inne korzyści
Powiedz nam, jak się mamy do Ciebie zwracać
  • Rabat 16 zł na pierwsze zakupy
  • 90-dniowy okres zwrotu towaru
  • Pierwsza dowiesz się o nowej kolekcji
  • Własna lista życzeń i inne korzyści
lub
Adres dostawy
Adres dostawy
Wybierz język
  • ESORIA
  • Blog
  • Męski styl wciąż jest trendy. Postaw na białą koszulę I tenisówki
Udostępnij:

Męski styl wciąż jest trendy. Postaw na białą koszulę I tenisówki


05. 12. 2016Iveta Křenková

Męski wygląd w kobiecej garderobie nie jest nowością. Czasami ten styl powraca, tak jak na przykład w tegorocznej jesiennej kolekcji projektantów mody.

Męski styl wciąż jest trendy. Postaw na białą koszulę I tenisówki

Coco Chanel ubrała spodnie

Prawdziwą rewolucję w ubieraniu zapoczątkowała Coco Chanel w latach 20tych ubiegłego wieku, kiedy to wniosła do damskiej garderoby męskie spodnie. Noszeniem spodnie chciała pokazać niepodległość kobiet i umieścić je na równi z mężczyznami.

W latach 50tych ten trend kontynuowały na przykład Yves Saint Laurent, która męski styl kładła jako przeciwstawieństwo typowym spódnicom z koła gospodyń domowych.

Męska elegancja z delikatnościom kobiet

Nie chodzi tylko o noszenie spodni. Chodzi o połączenie męskich elementów z typowo kobiecymi. Męskie ubrania wkładane przez kobiety wygląda ponadczasowo, swobodnie oraz elegancko. Paradoksalnie lepiej tak ujawni się kobieca delikatność, co udało się pokazać w tegorocznej jesiennej kolekcji projektanta Ralpha Laurena. Połączył on męskie i żeńskie elementy i wykorzystał ziemiste kolory.

Męski styl to przede wszystkim biała koszula w biznes stylu. Idealnie do niej pasują skórzane spodnie i marynarka z delikatnym wzorem. Strój zainspirowany męskim stylem świetnie dopełnią odpowiednie dodatki, takie jak na przykład kapelusz, skórzane rękawiczki lub większy naszyjnik. Nie zapomnij o odpowiedniej torebce. Ponadczasowy wygląd dopełni praktyczna Cilia w granatowym kolorze.

Nie zapomnij o odpowiednich dodatkach, takie jakie rękawiczki i kapelusz.

Zostań kobietą biznesu

Strój w męskim stylu dobrze nadaje się do pracy. Spodnie może zastąpić ołówkowa spódnica lub dłuższa do kolan sukienka podkreślająca figurę. Do takiego wyglądu najlepiej wybierz długi płaszcz w łagodnym kolorze, na przykład w modnym brązie. Torebkę wybierz praktyczną, ale elegancką. Do eleganckiej Timii zmieścisz wszystkoco, potrzebne w pracy. Wszystko wykończ złotą broszką.

W męskim stylu olśnisz wszystkich i w pracy.

Odrzuć szpilki

Gorący trend w modzie męski styl? Kategorycznie białe tenisówki! Te już jakiś czas z sukcesem zastępują kozaki, baleriny i szpilki. Coraz częściej ciekawie dopełniają biznes styl i swobodny wygląd, a więc nie boj się połączyć na przykład je z prostą spódnicą i topem. Idealnym wyborem jest czarna sukienka z delikatnym białym wzorem, do której możesz dopasować czarny kapelusz. Do tego stroju wykorzystaj torebkę Cilię, na przykład jako wariant cross-body.

Białe tenisówki podkreślą swobodę.

Proste części zainspirowane męskim stylem kombinuj w minimalistycznym stylu. Jeżeli boisz się kolorów, wybierz skromne połączenie czarnej i białej. Męski styl jest po prostu elegancki a co więcej oferuje niedoceniony komfort.

Udostępnij: