Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies. Rozumiem
Login
lub
Zmień hasło

Podaj adres e-mail, który został wpisany podczas rejestracji.

Na twój adres e-mail wyślemy link do zmiany hasła. Link będzie działać przez kolejne 24 godz.

lub
Zarejestruj się i otrzymaj 16 zł zniżki na pierwszy zakup oraz inne korzyści
Powiedz nam, jak się mamy do Ciebie zwracać
  • Rabat 16 zł na pierwsze zakupy
  • 90-dniowy okres zwrotu towaru
  • Pierwsza dowiesz się o nowej kolekcji
  • Własna lista życzeń i inne korzyści
lub
Adres dostawy
Adres dostawy
Wybierz język
  • ESORIA
  • Blog
  • Płaszcze ukryj na dno szafy! Nadchodzi pora marynarek i kurtek
Udostępnij:

Płaszcze ukryj na dno szafy! Nadchodzi pora marynarek i kurtek


05. 04. 2017Iveta Křenková

Wiosna jest w pełnym rozkwicie a ciepła pogoda kusi, by wyciągnąć ubrania, które całą zimę leżało na dnie szafy. Długie płaszcze są zmieniane na kurtki i marynarki różnych krojów i wykonania. Co włożyć, aby Ci podczas pierwszych wiosennych dni nie było zimno?

Płaszcze ukryj na dno szafy! Nadchodzi pora marynarek i kurtek

Sklepy oferują cały szereg różnych kurtek w wiosennych, ale też klasycznych kolorach. W niniejszym artykule skupimy się na klasyce.

Elegancka dama

Klasyczny biznes styl, czyli czarną ołówkową spódnicę i białą bluzkę skombinuj z marynarką we stylu Coco Chanel. Delikatne ciemnobrązowe wzorowanie doda całości trochę koloru a równocześnie jest bardzo elegancka.

Do tej kombinacji włóż szpilki, weź dwukolorową torebkę Esoria Aurora i śmiało możesz wyjść do biura lub spotkanie biznesowe.

W marynarce z delikatnym wzorem będziesz damą.

Ponadczasowy brąz

Jeżeli chcesz do klasyki dodać kolejny kolor, wybierz brązowy lub jasno beżowy płaszcz z wolno leżącymi klapkami. Ta mała zmiana nie odbierze Ci elegancji!

Prostą białą bluzkę z guziczkami ożyw spódnicą w geometryczne wzory. Torebkę wybierz w jednym kolorze, który jest w całości. Biała Esoria Viana doda twojemu stroju na delikatności i kobiecości.

Brunatny płaszczyk doda do stroju kolejny kolor.

Nie bój się skórzanych kurtek

Kurtki skórzane i ze sztucznej skóry już dawno nie należą tylko do motocyklowego i rokowego stroju. I w tym modelu możesz wyglądać elegancko. Co więcej skórzane kurtki są bardzo wygodne.

Do czarnej romaneski wybierz białą bluzkę z modnym krawatem i szare spodnie. Metaliczna torebka Esoria Renza sprawi, że twój strój będzie ciekawy a to dzięki szczegółom i nietypowemu koloru.

Romaneski są wciąż modne.

Swobodny strój na spacer do miasta zniesie wyrazistą szminkę a fryzurę w postaci luźnego warkocza. Jeżeli w szpilkach z wysokim obcasem nie czujesz się pewna, zamień je na białe tenisówki.

Udostępnij: