Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies. Rozumiem
Login
lub
Zmień hasło

Podaj adres e-mail, który został wpisany podczas rejestracji.

Na twój adres e-mail wyślemy link do zmiany hasła. Link będzie działać przez kolejne 24 godz.

lub
Zarejestruj się i otrzymaj 16 zł zniżki na pierwszy zakup oraz inne korzyści
Powiedz nam, jak się mamy do Ciebie zwracać
  • Rabat 16 zł na pierwsze zakupy
  • 90-dniowy okres zwrotu towaru
  • Pierwsza dowiesz się o nowej kolekcji
  • Własna lista życzeń i inne korzyści
lub
Adres dostawy
Adres dostawy
Wybierz język
  • ESORIA
  • Blog
  • Prostota minimalistyczna, czyli jak powstała Mimesis
Udostępnij:

Prostota minimalistyczna, czyli jak powstała Mimesis


26. 04. 2018Robin Holešínský

Wyobraź sobie, że projektujesz torebkę. Nie byle jaką torebkę. Ulubienicę. Wyjątkową faworytkę damskiej garderoby. Zarówno elegancką, jak i praktyczną, by sprostała codziennym potrzebom kobiety nowoczesnej. Ani małą, ani dużą – po prostu w sam raz. Marzysz o takiej torebce? Zapoznaj się z Mimesis!

Prostota minimalistyczna, czyli jak powstała Mimesis

Projektantem minimalistycznej Mimesis stała się nasza przewodnia projektantka Iwa Solilová. Kto inny byłby w stanie zaprojektować taki design niż kobieta, która od 9 lat zajmuje się projektowaniem mody. Pracowała nad ubraniami, butami i akcesoriami aż oszałamiająco zakochała się w torebki.

Iwa otrzymała nagrodę Arts of Fashion Competition 09, Philadelphia, USA. Teraz pełna zapału zajmuje się naszą nową torebką, która jest również dowodem jej intelektu.

Jak powstawała Mimesis?

Czy uważasz, że projektowanie torebki nie jest nic trudnego? Ależ skąd! Może to trwać kilka miesięcy, tak samo jak w przypadku Mimesis.

Podstawowym warunkiem był minimalistyczny i elegancki design wraz z dużą ilością kieszeni gwarantujących wysoki poziom praktyczności. Nie każdy szkic był idealny – ponieważ poszukiwanie doskonałości jest na dłuższą metę.

Dopiero po odrzuceniu kilku pierwszych propozycji powstał ten właściwy spełniający wszystkie nasze (mamy nadzieję, że i wasze) wymagania. Torebka ma dwie zapinane na zamek kieszenie, jedna z nich odpowiednia jest nawet dla iPad´a lub laptopa.

Kolejne dwie kieszenie z szybkim dostępem zapewniają maksymalny komfort użytkownika. Wisienką na torcie jest "smart" ukryta przednia kieszeń z magnetycznym otwieraniem. Dodatkowo wszelka praktyczność zapakowana jest do doskonałego designu.

Pierwsze szkice torebki Esoria Mimesis.

Wybór dostawcy

Tak. Projekt został przygotowany, oczywiście jest niezmiernie ważny, trzeba owszem jeszcze zrobić jeden duży krok, by torebka mogła się pojawić. A ponieważ trzymamy się jakościowego wykonania, skontaktowaliśmy się z kilkoma dostawcami z Europy i z Azji.

Wybieraliśmy według doświadczeń, certyfikacji i warunków pracy, wobec których nie jesteśmy obojętni. W końcu odwiedziliśmy wszystkich 10 kandydatów, którzy zostali wybrani. Jednak tylko jeden mógł dostać się do finału.

Ostatecznie wybraliśmy fabrykę mającą oddziały na 4 kontynentach, posiada szwajcarski certyfikat SGS i oferuje produkt wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że dobrze wybraliśmy!

Nowa torebka – nowa tożsamość

Design przygotowany, dostawca również. Ale wciąż czegoś brakuje… Po długim namyśle powiedzieliśmy sobie, że nawet mała zmiana potrafi dokonać dużych rzeczy. Dlatego torebka Mimesis jest jedną z pierwszych nosicielek naszego nowego, zmodernizowanego logo!

 

Zmodernizowany symbol Esoria.

 

Niewielką zmianą logo odświeżyliśmy i zmodernizowaliśmy naszą tożsamość, podkreślając nasze wartości. Prosty, nowoczesny symbol odzwierciadla naszą wizję. I pasuje do naszych akcesoriów, by nasze akcesoria pasowały do Ciebie.

Ręka w rękę ze zmianą logo zastanowiliśmy się również nad ogólnym doświadczeniem naszych wiernych i nowych klientów. Dlatego doszło jeszcze do jednego kroku: całkowicie zmieniliśmy i odnowiliśmy opakowanie, pudełko i dustbag.

Kiedy Twoja nowa torebka dotrze do Ciebie, poczujesz się jak królowa! Estetyczne opakowanie nadaje się również jako prezent.

Udostępnij: